Прем’єр-міністр проти обмеження імпорту палива

Середа, 18 Кві 2018

Прем’єр-міністр проти обмеження імпорту палива

Прем’єр-міністр проти обмеження імпорту палива

Сьогодні, під час вступного слова перед засіданням уряду Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд не прийме ніякого рішення, яке може створити монополію на ринку нафтопродуктів і спровокувати зростання цін на бензин і дизельне паливо.

«Хочу запевнити всіх українських громадян – ніякого рішення ні комісії з міжнародної торгівлі, ні уряду не буде прийнято, яке може привести до будь-якої монополізації, змов або ще більше – підвищення цін на паливо», – сказав прем’єр.

Прем’єр-міністр також зазначив, що будь-які спроби створити штучну монополію на ринку палива є неприпустимими.

«Вважаю, що всі ці спроби зі штучного створення монополії абсолютно неприпустимі і підкреслюю, що всі рішення уряду будуть чесними і в інтересах українських громадян», – додав В. Гройсман.

За його словами, Україні необхідно залучати інвестиції для модернізації існуючих НПЗ, а ще краще – будівництва нових потужностей, щоб конкурувати з імпортним ресурсом.

«Питання обробляється першим віце-прем’єр-міністром, він чітко розуміє проблематику і забезпечить все, що необхідно при підтримці уряду, щоб не допустити прийняття рішень, що можуть викликати проблеми для українських водіїв», – резюмував глава уряду.

додайте свій коментар