ДФС відновила розмитнення нафтопродуктів

Вівторок, 22 Тра 2018

ДФС відновила розмитнення нафтопродуктів

ДФС відновила розмитнення нафтопродуктів

Державна фіскальна служба (ДФС) відновила митне оформлення імпорту нафтопродуктів в Україну.

Згідно з повідомленням імпортерів палива, у другій половині дня 21 травня Енергомитниця розпочала оформлення митних декларацій.

Митне оформлення нафтопродуктів не здійснюється з 18 по 21 травня 2018 року через технічний збій обладнання в Енергетичній митниці ДФС.

За даними операторів ринку, збої при розмитненні напередодні або після вихідних спостерігалися і раніше. Проблеми зазвичай дві: складність із зарахуванням коштів за розмитнення палива і збої в роботі серверів в процесі оформлення декларацій.

Раніше глава Енергомитниці Ігор Піковський неодноразово нарікав на хронічне недофінансування програм з оновлення застарілого обладнання.

Згідно з інформацією отриманою від імпортерів палива, поточний простій в оформленні нафтопродуктів не встиг суттєво відбитися на роботі підприємств. АЗС працюють в нормальному режимі, обслуговуючи клієнтів.

Нафтогазова Асоціація України звертає увагу, що регулярні збої в роботі ДФС можуть привести до простоїв вагонів, як наслідок, до штрафних санкцій Укрзалізниці, подорожчання палива, і навіть тимчасового дефіциту нафтопродуктів на ринку України.

додайте свій коментар