Податкова міліція зупинила підпільний цех з виробництва пального

Вівторок, 2 Кві 2019

Податкова міліція зупинила підпільний цех з виробництва пального

Податкова міліція зупинила підпільний цех з виробництва пального

Податковою міліцією Дніпропетровської області припинено незаконне виробництво пального та вилучено велику партію нафтопродуктів, повідомляє прес-служба Державної Фіскальної Служби України. 

У повідомленні йдеться, що в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст.204 КК України було встановлено, що на території одного з міст області функціонує підпільний цех, організований групою місцевих жителів, де шляхом змішування газового концентрату з компонентами автомобільного палива та присадками здійснюють незаконне виробництво пального.

В ДФС також зазначили, що на підставі ухвали суду було  проведено обшук у вказаному цеху, за результатами якого з незаконного обігу вилучено обладнання та ТМЦ на загальну суму 9 млн. 316 тис. грн., в т.ч. нафтопродуктів на суму 6 млн. 816 тис. грн. та обладнання імпортного походження на суму 2,5 млн. грн. Для проведення експертизи відібрано експериментальні зразки вилучених пально-мастильних матеріалів.

Наразі вживаються заходи для накладення арешту на вилучені ТМЦ. Слідство триває.

Нафтогазова Асоціація України (НАУ) сподівається, що після трагічного випадку в Кропивницькому контролюючі та правоохоронні органи по всіх регіонах України також будуть вживати необхідних заходів щодо запобігання загроз  життю і здоров’ю громадян України, а також навколишній інфраструктурі, які потенційно несуть в собі об’єкти нелегального виробництва та торгівлі нафтопродуктами.

НАУ нагадує, що кожен громадянин України має можливість у разі виявлення підозрілого обладнання або споруди, з яких здійснюється реалізація нафтопродуктів, в тому числі скрапленого газу, бензину і ДП в безпосередній близькості до житлового будинку, офісу, дитячого садка, школи, стоянки авто або адміністративних установ, звернутися з цією інформацією в місцеві органи влади або територіальні органи Держпраці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національну поліцію, а також може занести цей об’єкт на карту perevirAZS.info.

Нафтогазова Асоціація України — галузеве об’єднання, що представляє інтереси найбільших гравців нафтогазового ринку. На сьогоднішній день до складу Асоціації входять 14 найбільших оптових, роздрібних, видобуваючих, переробних підприємств, що представляють національний, міжнародний, приватний і державний бізнес, серед них: WOG, ОККО, Shell, AMIC України, SOCAR, KLO, Паралель, ZOG, Glusco, Газтрон, Укргазвидобування, Центрнафтогазпостач, а також оптові постачальники БНК-Україна і Анвітрейд. Учасники Асоціації забезпечують близько 50% роздрібної торгівлі і близько 80% ринку імпорту нафтопродуктів.

додайте свій коментар