МЕРЕЖА АЗК WOG ОПТИМІЗУВАЛА ПРОЦЕСИ ЗА ДОПОМОГОЮ БІЗНЕС-РІШЕНЬ APPLE

Понеділок, 8 Кві 2019

МЕРЕЖА АЗК WOG ОПТИМІЗУВАЛА ПРОЦЕСИ ЗА ДОПОМОГОЮ БІЗНЕС-РІШЕНЬ APPLE

Діючий член Нафтогазової Асоціації України (НАУ) мережа автозаправних комплексів WOG повідомляє про фінальний етап реалізації інноваційного проекту з оптимізації процесів за допомогою бізнес-рішень Apple.

Головною метою нововведення було прискорення виконання операцій, збільшення товарообігу, покращення якості споживчого сервісу та надання сучасних послуг на місцях, не забезпечених стаціонарним торговим обладнанням.

Протягом 2-ох років компанія поступово впроваджувала нову систему збору та керування даними, а також сучасні формати зручного і швидкого обслуговування клієнтів. Для автоматизації операційних процесів у мережі АЗК були придбані компактні комплекси, що складаються з iPhone 5s, мультифункціональної насадки Linea Pro (сканер QR та штрих-коду, зчитувач магнітних карт тощо) та фіскального мобільного реєстратора «Екселліо». Цільове функціонування пристроїв забезпечує спеціально розроблене ПЗ.

Сьогодні компанія WOG використовує термінали збору даних для:

  • оперативного прийому та обліку товару на складах і в розподільних центрах мережі;
  • проведення поточної інвентаризації товарів у WOG MARKET у режимі реального часу;
  • передачі планограм викладки товарів для продавців мережі магазинів WOG;
  • прискорення внутрішньої електронної комунікації між співробітниками та реалізації SLA-сервісів.

Рішення також задіяні в проектах:

  • «Мобільна каса», що сприяє розвантаженню черги шляхом замовлення та оплати послуг на місці;
  • «Мобільний касир» у потягах «Інтерсіті», де за допомогою мобільного банківського blutooth-терміналу відбувається реалізація асортименту товарів WOG CAFE та WOG MARKET.

Олег Кушіль, IT-директор мережі автозаправних комплексів WOG, пояснює вибір платформи для модернізації роботи підприємства економічною вигодою та практичною доцільністю: «Раніше переоцінка була тривалим процесом сканування, обліку товарів і внесення даних у систему вручну. З цієї причини ми почали шукати рішення, які би спростили і прискорили роботу персоналу, а також дозволили підвищити рівень надання сервісу нашим клієнтам. Ми обрали мобільну платформу iOS, оскільки вона характеризується високою надійністю та стабільністю системи, можливістю легкої інтеграції з інфраструктурою і гнучкою розробкою власних онлайн-застосунків для потреб бізнесу. Разом із допоміжними мобільними цифровими пристроями, які виробляються лише під продукцію Apple, ми отримали більш вигідне та продуктивне рішення для оптимізації своїх бізнес-задач. Крім того, завдяки нашому партнерству з компанією АСБІС-Україна ми можемо розраховувати на професійне гарантійне та постгарантійне обслуговування наших корпоративних пристроїв якнайшвидше».

«Технічний прогрес невпинно набирає обертів, і лідером ринку стає той, хто  вже сьогодні інвестує в новітні методи керування підприємством. Мережа WOG – яскравий приклад успішного опанування технологій для побудови сучасної бізнес-моделі. Ми пишаємося, що спільними зусиллями нам вдалося реалізувати інноваційний проект європейського рівня на базі рішень Apple. З радістю стежитимемо за подальшими досягненнями і перетвореннями компанії задля підтримки клієнтоорієнтованого сервісу», – прокоментував Олексій Гребенєв, керівник корпоративних продажів продукції Apple компанії АСБІС-Україна.

WOG повідомляє, що реалізація новаторських зусиль керівництва компанії за тестовий період понад 1 рік допомогла успішному досягненню таких стратегічних цілей компанії:

  • нівеляція помилок персоналу, які виникали під час виробничих операцій, здійснюваних вручну;
  • збільшення швидкості внутрішніх та зовнішніх робочих процесів – організації торгівлі та обслуговування клієнтів;
  • оптимізація операційних витрат на матеріально-технічні засоби та робочі місця.

Відео про проект доступне до перегляду за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=lNFkbOAzvaU&feature=youtu.be

 

Діючий член НАУ  «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 400 об’єктів у всіх областях України. WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн.

Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема мережу WOG CAFE та WOG Market.

 

Нафтогазова Асоціація України — галузеве об’єднання, що представляє інтереси найбільших гравців нафтогазового ринку. На сьогоднішній день до складу Асоціації входять 14 найбільших оптових, роздрібних, видобуваючих, переробних підприємств, що представляють національний, міжнародний, приватний і державний бізнес, серед них: WOG, ОККО, Shell, AMIC України, SOCAR, KLO, Паралель, ZOG, Glusco, Газтрон, Укргазвидобування, Центрнафтогазпостач, а також оптові постачальники БНК-Україна і Анвітрейд. Учасники Асоціації забезпечують близько 50% роздрібної торгівлі і близько 80% ринку імпорту нафтопродуктів.

додайте свій коментар