LPG Ukraine Workshop: НАУ і ДФС проведуть практикум з податкових нововведень

Вівторок, 9 Кві 2019

LPG Ukraine Workshop: НАУ і ДФС проведуть практикум з податкових нововведень

LPG Ukraine Workshop: НАУ і ДФС проведуть практикум з податкових нововведень

В рамках семінару LPG Ukraine Workshop представники Нафтогазової асоціації України (НАУ) і Державної фіскальної служби (ДФС) проведуть практикум з роботи зі змінами фіскального законодавства. Про це йдеться в повідомленні організатора заходу «Консалтингової групи А-95»

За словами президента НАУ Нелі Привалової, практикум зачепить важливі питання, з якими паливні компанії зіткнуться в липні 2019 р. «Модернізація законодавчої бази змінить багато різних алгоритмів роботи фіскальної системи. Ми розглянемо, зокрема, нові критерії платників акцизного податку на паливо і порядок їх реєстрації / перереєстрації, нові визначення акцизних складів стаціонарних і пересувних і особливості їх реєстрації, обладнання акцизних складів рівнемірами і витратомірами, нові форми довідок про обіг та залишки палива на акцизних складах , нюанси їх щоденного заповнення і передачі в ДФС, санкції за недотримання нових правил », – повідомила глава галузевої асоціації.

Крім того, за її словами, окрему увагу буде приділено організації обліку обсягів палива на акцизних складах в системі електронного адміністрування реалізації палива (СЕАРТ), нові форми акцизних накладних і нюанси їх заповнення.

Неля Привалова зазначила, що незважаючи на близькість законодавчих змін, далеко не всі оператори ринку усвідомлюють серйозність подій і належним чином до них готуються.

Від ДФС в практикумі візьме участь Андрій Філозоп, заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування акцизного податку Управління адміністрування податків і контрольної роботи Департаменту податків і зборів з юридичних осіб.

З програмою семінару LPG Ukraine Workshop можна ознайомитись за посиланням: https://consulting.a95.ua/meropriyatiya/lpg-ukraine-workshop/programmaagenda.html

Нафтогазова Асоціація України — галузеве об’єднання, що представляє інтереси найбільших гравців нафтогазового ринку. На сьогоднішній день до складу Асоціації входять 14 найбільших оптових, роздрібних, видобуваючих, переробних підприємств, що представляють національний, міжнародний, приватний і державний бізнес, серед них: WOG, ОККО, Shell, AMIC України, SOCAR, KLO, Паралель, ZOG, Glusco, Газтрон, Укргазвидобування, Центрнафтогазпостач, а також оптові постачальники БНК-Україна і Анвітрейд. Учасники Асоціації забезпечують близько 50% роздрібної торгівлі і близько 80% ринку імпорту нафтопродуктів.

додайте свій коментар