Šhebel і ZOG стали партнерами фіналу Кубка України з футболу

Середа, 10 Кві 2019

Šhebel і ZOG стали партнерами фіналу Кубка України з футболу

Šhebel і ZOG стали партнерами фіналу Кубка України з футболу

Діючі члени Нафтогазової Асоціації України (НАУ) «Укргазвидобування» з паливним брендом Šhebel і запорізька мережа АЗС «ZOG» стали офіційними партнерами фіналу Кубка України з футболу.

Нові паливні партнери були представлені під час церемонії жеребкування ½ фіналу, повідомляють прес-служби компаній.

Фінал кубка відбудеться 15 травня 2019. Він вперше пройде в Запоріжжі на стадіоні «Славучіт Арена».

У прес-конференції взяли участь представники Федерації Футболу України, в тому числі легенда українського футболу Олег Блохін, а також представники паливних брендів – партнерів Фіналу Кубку – Shebel та ZOG.

«ZOG – це в першу чергу автозаправки  і якісне пальне для водіїв. Але ми намагаємося давати нашим клієнтам дещо більше, ніж просто заправку. Фінал Кубку України з футболу – визначна подія для нашого міста, тож ми не змогли стояти осторонь, і стали партнером», – Данило Щербаков, керівник з розвитку мережі АЗС ZOG.

«Ми ставимо собі за мету увійти як постачальник пального у основні мережі АЗС, щоб кожен український водій мав вибір: імпортним пальним йому заправлятися чи такої ж самої якості вітчизняним. Нашу продукцію уже добре знають споживачі Харківщини, Дніпропетровщини, Києва, а відтепер, завдяки співпраці з ZOG, і запорізькі водії можуть переконатися у відмінній якості Shebel. А заодно зарядитися футбольним настроєм», – наголосив Сергій Федоренко, директор з комерційних питань (Shebel).

 Паливний бренд Šhebel був представлений чинним членом НАУ – компанією «Укргазвидобування» в березні 2018 р протягом року компанія підписала ряд партнерських угод про реалізацію брендового палива з регіональними мережами, серед яких столична KLO, запорізька ZOG, дніпровська Neftek і інші.Чинний член НАУ «Запорожойлгруп» – регіональна компанія в секторі оптової та роздрібної торгівлі нафтопродуктами. Компанія почала свою роботу в 2012 році. Має власну роздрібну мережу ZOG, яка налічує 20 АЗК. ZOG – перша в Україні мережа АЗК-дискаунтерів, заправок з широким вибором палива за оптовими цінами. АЗК представлені в Запорізькій і Дніпропетровській (Січеславською) областях, найближчим часом планується відкриття АЗК ZOG в інших регіонах України.

додайте свій коментар