ДФС оштрафувала сім АЗС на 1,75 млн гр-н за роботу без ліцензії

П’ятниця, 13 Вер 2019

ДФС оштрафувала сім АЗС на 1,75 млн гр-н за роботу без ліцензії

ДФС оштрафувала сім АЗС на 1,75 млн гр-н за роботу без ліцензії

Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДУ ДФС в Херсонській області оштрафувало сім АЗС на території Каховського та Олешківського районів за безліцензійну діяльність, йдеться в повідомленні прес-служби ДФС. Податківці провели фактичні перевірки АЗС, розташовані на території Нової Каховки, Нової Маячки і Раденська.

В ході проведених заходів було встановлено порушення вимог закону про здійснення роздрібної торгівлі пальним без наявності відповідної ліцензії.

«За підсумками проведених перевірок до семи суб’єктів господарювання застосовано фінансові санкції на суму 1,75 млн грн.», – йдеться в повідомленні.

Нафтогазова Асоціація України (НАУ) очікує, що за прикладом Херсонської області підуть і інші регіони країни.

У серпні 2019 року НАУ зверталася в ДФС з проханням провести перевірки АЗС на предмет наявності ліцензії і реєстрації в СЕАРП, як акцизного складу.

Відзначимо, що Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в своїх виступах звернули увагу на проблематику засилля нелегальних АЗС, а також заявили про намір влади припинити їх незаконну діяльність.

НАУ нагадує, що з 1 липня 2019 року стартували паливні реформи, спрямовані на вичищення паливного ринку від нелегального сегмента, збільшення надходжень до бюджету і створення рівних конкурентних умов на ринку.

додайте свій коментар