ОККО зігріває захисників: 1,4 млн безкоштовних порцій кави та понад 840 тис хотдогів

Вівторок, 14 Бер 2023

ОККО зігріває захисників: 1,4 млн безкоштовних порцій кави та понад 840 тис хотдогів

ОККО зігріває захисників: 1,4 млн безкоштовних порцій кави та понад 840 тис хотдогів

З березня минулого року на прифронтових АЗК мережі ОККО діє ініціатива компанії – «Зігріваємо захисників». Суть у тому, що кожен військовий може безкоштовно випити гарячого чаю чи кави та підкріпитися хотдогом. Так, станом на середину березня поточного року на АЗК вже приготували 1,4 млн порцій гарячих напоїв і понад 840 тисяч хотдогів.

Наразі захисників пригощають на 52 АЗК мережі в Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській областях, на частині АЗК в Дніпропетровській області, на Чернігівщині – АЗК в с. Городище.

Клієнти мережі ОККО також активно долучаються до ініціативи – донейтять бали на проєкт на платформі «Fishka. Благодійність» (додаток чи сайт), або залишають довільну суму безпосередньо на касі АЗК.

Загальний обсяг допомоги, який мережа ОККО надала українським захисникам, волонтерам і місцевим громадам, що потерпіли від бойових дій чи окупації, станом на січень 2023 року становить 229 млн гривень. Пальне для спецпідрозділу, фондів, волонтерів, закупівля реанімобілів, автомобілів для спецпідрозділу, відбудова шкіл та дитячого садочку на Київщині, облаштування укриттів, – компанія допомагає від перших днів повномасштабного вторгнення і продовжує це робити у поточному році.

Нагадаємо також, що починаючи з листопада минулого року, компанія спільно з фондом «Повернись живим» започаткувала ініціативу «ОКО ЗА ОКО», мета якої – закупівля 25 розвідувальних безпілотних авіаційних комплексів «ШАРК» для ЗСУ. В рамках ініціативи по 1 гривні з кожного проданого літра пального PULLS (95 бензин чи DIESEL) перераховується на розвідкомплекси. На сьогодні акумульовано коштів вже на 21 комплекс.

Довідка:

Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні. У структурі компанії також мережа закладів харчування в дорозі, стаціонарні та мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів тощо.

Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального.

Для отримання додаткової інформації про компанію – https://www.okko.ua/ 

додайте свій коментар