Укрнафта приєдналась до Нафтогазової Асоціації України

Понеділок, 27 Бер 2023

Укрнафта приєдналась до Нафтогазової Асоціації України

Укрнафта приєдналась до  Нафтогазової Асоціації України

Нафтогазова Асоціація України (НАУ) прийняла до свого складу найбільшу українську нафтовидобувну компанію – ПАТ «Укрнафта». Рішення про розширення в складі членів асоціації було прийнято на чергових Загальних зборах компаній-учасників НАУ.

ПАТ «Укрнафта» – провідна нафтовидобувна компанія України. Власник найбільшої монобрендової мережі АЗК: 537 станцій майже у всіх регіонах країни. Акціонерне товариство: 50%+1 належить державній компанії «Нафтогаз», рештою акцій керує Міноборони як військовим майном.

В своїй діяльності компанія керується принципами справедливої конкуренції, прозорості ведення бізнесу, безумовного дотримання чинного законодавства, екологічних норм та найвищих стандартів якості, а також ведення сумлінного діалогу із суспільством та громадами.

Нафтогазова Асоціація України — галузеве об’єднання, що представляє інтереси найбільших гравців нафтогазового ринку. На сьогоднішній день до складу Асоціації входять найбільші оптові, роздрібні, видобуваючи, переробні підприємства, що представляють національний, міжнародний, приватний і державний бізнес, серед них: WOG, ОККО, Shell, AMIC Україна, SOCAR, KLO, UPG, Паралель, Укргазвидобування та Укрнафта. Асоціація бере активну участь у розвитку законодавчої бази країни, моніторингу та вирішенні проблемних питань галузі, активно взаємодіє з органами державної влади, приватними і державними підприємствами, галузевими та споживчими об’єднаннями, консалтинговими агентствами і ЗМІ з метою впровадження і дотримання європейських стандартів якості послуг на ринку, а також захисту інтересів учасників Асоціації.

додайте свій коментар