Новини

Середа, 7 Сер 2019
Відбулось перше засідання оперативного штабу щодо диверсифікації шляхів постачання нафтопродуктів

7 серпня 2019 під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулося перше засідання оперативного штабу з вироблення ефективних транспортно-логістичних рішень щодо поставок нафтопродуктів.

Середа, 7 Сер 2019
Білорусь збільшить поставки ДП вище очікуваного рівня

Білоруські виробники погодилися в серпні-вересні 2019 року додатково наростити поставки дизпалива в Україну, повідомляє інформаційне агентів enkorr. У серпні-вересні поставки будуть збільшені до 250-260 тис. т на місяць (проти 220 і 190 тис. т, у відповідний період 2018 року)

П’ятниця, 2 Сер 2019
Виправлення помилок в акцизних накладних – Роз’яснення ДФС

Сьогодні,  2 серпня 2019 року,  Державна фіскальна служба України розмістила на своєму сайті роз’яснення про механізм виправлення помилок в розподільчих акцизних накладних. З повним текстом повідомлення можна ознайомитися за посиланням  http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/387640.html

П’ятниця, 2 Сер 2019
До уваги імпортерів палива! Оплату спецмита за ЗВГ без сертифіката можна повернути

Останнім часом почастішали запитання з боку імпортерів зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ) щодо сплати спецмита відповідно до Постанови КМУ від 17.07.19 № 624 (спецмита на ЗВГ російського походження) у разі не надання сертифікату країни походження ЗВГ при розмитненні.

Четвер, 1 Сер 2019
Штрафи за період техобслуговування СЕАРП не застосовуються

Сьогодні Державна фіскальна служба (ДФС) розмістила на своєму сайті повідомлення про проведення технічного обслуговування СЕАРП з 00.00 01.08.19 р. Це значить, що компанії не зможуть повноцінно реєструвати акцизні накладні на реалізацію / переміщення палива в транспортних засобах.

Четвер, 1 Сер 2019
«Дорога до серця»: WOG зібрали 1,4 млн грн на придбання УЗД-апарату для немовлят

В рамках благодійної акції «Дорога до серця» компанія WOG спільно з Українською біржою благодійності, благодійним фондом «Твоя опора» та разом з Машею Єфросиніною зібрали 1,4 млн грн, які будуть спрямовані на придбання УЗД-апарату для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. Про це повідомила прес-служба компанії.

Понеділок, 29 Лип 2019
«Параллель» вперше здійснила танкерну поставку дизельного пального

24 липня 2019 року більше 10 тисяч тон дизельного пального спеціально для «Параллели» доставлено по морю танкером до порту Чорноморська (Україна). Ресурс виробництва нафтової групи Hellenic Petroleum прибув з Греції. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Понеділок, 22 Лип 2019
Мита на ДП і СВГ: аналізуємо наслідки

Уряд України прийняв рішення ввести санкції щодо нафтопродуктів, що імпортуються з РФ, шляхом введення мит на російські ДТ та скраплений газ.

Субота, 20 Лип 2019
До уваги платників акцизного податку!

Відповідно до пункту 23 підрозділу 5 розділу ХХ Податкового кодексу України: Для розподілу обсягів залишків пального, що обліковуються у платників податку в системі електронного адміністрування реалізації пального, між акцизними складами / акцизними складами пересувними, де такі обсяги залишків пального знаходяться фактично станом на 1 липня 2019 року:

Вівторок, 16 Лип 2019
Стартував перехід от старої до модернізованої СЕАРП

Сьогодні починається перехід від старої до модернізованої СЕАРП. ДФС вже опублікувала на офіційному сайті роз’яснення про роботу модернізованої системи електронної реалізації палива.

123... 28>